Slide #3 image

Tüm kişisel hesaplarınızda tek şifre

Birden fazla kişisel hesabı olan kullanıcılar şifre değiştirdiklerinde yeni şifre, kullanıcının tüm kişisel hesaplarına uygulanacaktır.
Bunun için 29 Eylül 2011 tarihinden sonra en az bir kez şifre değişikliği yapmalısınız.

Slide #3 image

Kalabalık gruplara kolayca toplu e-posta gönderin !!!


Kurum içi ve dışı kalabalık e-posta gruplarına e-posta göndermek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir yöntem geliştirdik. Dilediğiniz kadar grup oluşturabilir ve dilediğiniz kadar üye ekleyerek ( örneğin 100.000 ) kolayca tüm gruba e-posta gönderebilirsiniz.
Maillist hizmeti için tıklayınız.

Slide #3 image

Kişisel hesap bilgilerinize erişin.


Kişisel hesaplarınız ve bağlı e-posta adreslerini inceleyebilir, hesabınız üzerinde yapılmış geçmiş tarihli hareketleri görebilirsiniz.

Hesap bilgilerinizi görmek için tıklayınız.

Öğrenci internet hesapları


Anadolu Üniversitesi'ne kaydını yaptıran her öğrenci internet hesabı alabilir ve Üniversitemizin verdiği internet hizmetlerden faydalanabilir. Örneğin; AÖF büro-web hizmetleri, örgün öğrenci hizmetleri, e-posta hizmetleri vs.

Devamı...
NextPrev

Kimlik Bilgisi Güncelle

Bu form; ad, soyad vb. kişisel bilgileri Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nden alarak e-posta sistemimize aktarmaktadır. Kullanıcılarımız bu formu, nüfus kütüklerinde ad, soyad değişikliği yaptırdıktan sonra aynı değişikliğin e-posta sistemimizde de yapılması için kullanabilirler. Formu kullanmadan önce nüfus kütüklerinde gerekli güncellemelerin yapıldığından emin olmalısınız.


Kullanıcı Hesabı (tam e-posta adresi):
Henüz e-posta adresi almamış olanlar TC Kimlik Numarasını kullanmalıdırlar.


Şifre :