Slide #3 image

Tüm kişisel hesaplarınızda tek şifre

Birden fazla kişisel hesabı olan kullanıcılar şifre değiştirdiklerinde yeni şifre, kullanıcının tüm kişisel hesaplarına uygulanacaktır.
Bunun için 29 Eylül 2011 tarihinden sonra en az bir kez şifre değişikliği yapmalısınız.

Slide #3 image

Kalabalık gruplara kolayca toplu e-posta gönderin !!!


Kurum içi ve dışı kalabalık e-posta gruplarına e-posta göndermek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir yöntem geliştirdik. Dilediğiniz kadar grup oluşturabilir ve dilediğiniz kadar üye ekleyerek ( örneğin 100.000 ) kolayca tüm gruba e-posta gönderebilirsiniz.
Maillist hizmeti için tıklayınız.

Slide #3 image

Kişisel hesap bilgilerinize erişin.


Kişisel hesaplarınız ve bağlı e-posta adreslerini inceleyebilir, hesabınız üzerinde yapılmış geçmiş tarihli hareketleri görebilirsiniz.

Hesap bilgilerinizi görmek için tıklayınız.

Öğrenci internet hesapları


Anadolu Üniversitesi'ne kaydını yaptıran her öğrenci internet hesabı alabilir ve Üniversitemizin verdiği internet hizmetlerden faydalanabilir. Örneğin; AÖF büro-web hizmetleri, örgün öğrenci hizmetleri, e-posta hizmetleri vs.

Devamı...
NextPrev

Haberleşme grubunda yetki değişikliği nasıl yapılır?

Grup yöneticileri grup kuralları konusunda tam yetkili olup istenmediği sürece BAUM gruba müdahale etmez, grup yöneticileri gerekli tüm değişikleri yapabilirler. Bu konularda BAUM'dan teknik destek ve yardım alabilirler.

Bir e-posta grubunda yönetici değişikliğine ihtiyaç duyulduğunda resmi yazı ile BAUM müdürlüğünden talepte bulunulur. İstediğiniz e-posta grubundaki değişiklik BAUM tarafından yapılabilir.

Örnek dosyayı kullanarak BAUM e-posta grup değişikliği istediğinde bulunabilirsiniz.