Slide #3 image

Tüm kişisel hesaplarınızda tek şifre

Birden fazla kişisel hesabı olan kullanıcılar şifre değiştirdiklerinde yeni şifre, kullanıcının tüm kişisel hesaplarına uygulanacaktır.
Bunun için 29 Eylül 2011 tarihinden sonra en az bir kez şifre değişikliği yapmalısınız.

Slide #3 image

Kalabalık gruplara kolayca toplu e-posta gönderin !!!


Kurum içi ve dışı kalabalık e-posta gruplarına e-posta göndermek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir yöntem geliştirdik. Dilediğiniz kadar grup oluşturabilir ve dilediğiniz kadar üye ekleyerek ( örneğin 100.000 ) kolayca tüm gruba e-posta gönderebilirsiniz.
Maillist hizmeti için tıklayınız.

Slide #3 image

Kişisel hesap bilgilerinize erişin.


Kişisel hesaplarınız ve bağlı e-posta adreslerini inceleyebilir, hesabınız üzerinde yapılmış geçmiş tarihli hareketleri görebilirsiniz.

Hesap bilgilerinizi görmek için tıklayınız.

Öğrenci internet hesapları


Anadolu Üniversitesi'ne kaydını yaptıran her öğrenci internet hesabı alabilir ve Üniversitemizin verdiği internet hizmetlerden faydalanabilir. Örneğin; AÖF büro-web hizmetleri, örgün öğrenci hizmetleri, e-posta hizmetleri vs.

Devamı...
NextPrev

Haberleşme grubu isteği nasıl yapılır?

Bir e-posta grubuna ihtiyaç duyulduğunda resmi yazı ile BAUM müdürlüğünden talepte bulunulur. İstediğiniz e-posta grubu BAUM tarafından oluşturulur, oluşturulan e-posta grubunun kontrolü en az iki kişiye verilir. Grup yöneticisinin belirlediği kurallara göre grup üyeleri belirlernir.

Görüldüğü gibi e-posta gruplarının kontrolü grup yöneticilerindedir. BAUM bu grupların oluşturması ve grup yöneticisine devredilmesi dışında e-posta grubunun hiç bir işlemi ile ilgilenmez. Olası teknik sorunlarda grup yöneticisi isteğiyle BAUM konuya müdahale edebilir.

Grup yöneticisi grubun güncel tutulmasından sorumludur.

Örnek dosyayı kullanarak BAUM e-posta grubu istediğinde bulunabilirsiniz.