Slide #3 image

Tüm kişisel hesaplarınızda tek şifre

Birden fazla kişisel hesabı olan kullanıcılar şifre değiştirdiklerinde yeni şifre, kullanıcının tüm kişisel hesaplarına uygulanacaktır.
Bunun için 29 Eylül 2011 tarihinden sonra en az bir kez şifre değişikliği yapmalısınız.

Slide #3 image

Kalabalık gruplara kolayca toplu e-posta gönderin !!!


Kurum içi ve dışı kalabalık e-posta gruplarına e-posta göndermek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir yöntem geliştirdik. Dilediğiniz kadar grup oluşturabilir ve dilediğiniz kadar üye ekleyerek ( örneğin 100.000 ) kolayca tüm gruba e-posta gönderebilirsiniz.
Maillist hizmeti için tıklayınız.

Slide #3 image

Kişisel hesap bilgilerinize erişin.


Kişisel hesaplarınız ve bağlı e-posta adreslerini inceleyebilir, hesabınız üzerinde yapılmış geçmiş tarihli hareketleri görebilirsiniz.

Hesap bilgilerinizi görmek için tıklayınız.

Öğrenci internet hesapları


Anadolu Üniversitesi'ne kaydını yaptıran her öğrenci internet hesabı alabilir ve Üniversitemizin verdiği internet hizmetlerden faydalanabilir. Örneğin; AÖF büro-web hizmetleri, örgün öğrenci hizmetleri, e-posta hizmetleri vs.

Devamı...
NextPrev

Şifre hatırlatma kaydı nedir?

Hayatımızın bir parçası olan şifreler artık o kadar fazla sayıda olmaya başladılar ki bunları unutmamak veya karıştırmamak pek mümkün değil.

İşte bu durumlarda yardımımıza hatırlatma kayıtları yetişmekte.Şifre değişikliği yaptığımızda hatırlatma kaydınızı muhakkak yapmalısınız. Hatırlatma kayıtları sayesinde unuttuğunuz şifreniz size gösterilir veya yeni şifreniz kaydettiğiniz e-posta hesabınıza gönderilir.

Kullanılan şifre bilgisi şifreli bir ortamda tutulduğundan kullanıcının kendisi dışında bu şifre kimse bilmez. Teknik olarak BAUM yetkilileri şifre konusunda size yardımcı olamazlar. Bu sebepten dolayı hatırlatma kaydı yapmak ileride sorun yaşamamanız açısından önemlidir.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNTERNET HESABINIZ veya E-POSTA HESABINIZA AİT ŞİFRENİZ SİZDEN BAŞKA HİÇ KİMSE TARAFINDAN BİLİNMEZ.(BAUM PERSONELİ DAHİL)

ŞİFRENİZİ KİMSEYLE PAYLAŞMAYINIZ veya SORMAK İÇİN BAUM PERSONELİ ARAMAYINIZ.