Slide #3 image

Tüm kişisel hesaplarınızda tek şifre

Birden fazla kişisel hesabı olan kullanıcılar şifre değiştirdiklerinde yeni şifre, kullanıcının tüm kişisel hesaplarına uygulanacaktır.
Bunun için 29 Eylül 2011 tarihinden sonra en az bir kez şifre değişikliği yapmalısınız.

Slide #3 image

Kalabalık gruplara kolayca toplu e-posta gönderin !!!


Kurum içi ve dışı kalabalık e-posta gruplarına e-posta göndermek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir yöntem geliştirdik. Dilediğiniz kadar grup oluşturabilir ve dilediğiniz kadar üye ekleyerek ( örneğin 100.000 ) kolayca tüm gruba e-posta gönderebilirsiniz.
Maillist hizmeti için tıklayınız.

Slide #3 image

Kişisel hesap bilgilerinize erişin.


Kişisel hesaplarınız ve bağlı e-posta adreslerini inceleyebilir, hesabınız üzerinde yapılmış geçmiş tarihli hareketleri görebilirsiniz.

Hesap bilgilerinizi görmek için tıklayınız.

Öğrenci internet hesapları


Anadolu Üniversitesi'ne kaydını yaptıran her öğrenci internet hesabı alabilir ve Üniversitemizin verdiği internet hizmetlerden faydalanabilir. Örneğin; AÖF büro-web hizmetleri, örgün öğrenci hizmetleri, e-posta hizmetleri vs.

Devamı...
NextPrev

Şifre hatırlatma kaydı nasıl yapılır?

Hatırlatma kaydı yapabileceğiniz bölüme ulaşmak için mail.anadolu.edu.tr adresinden ŞİFRE -->ŞİFRE HATIRLATMA KAYDI linkine tıklayınız. Bu bülümdeki alternetiflerin tamamı var olan şifrenizle ilgili bir işlem yapamaz, şifrenizi sıfırlayıp yeni şifrenizi size bildirmek amaçlıdır. Bunlardan sadece birisi veya hepsini kullanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz hatırlatma kaydı seçiminin başında bulunan kutucuğu işaretlediğinizde alt bölüm aktif hale gelir.Hatırlatma kaydı yapabileceğiniz bölüme ulaşmak için mail.anadolu.edu.tr adresinden ŞİFRE -->ŞİFRE HATIRLATMA KAYDI linkine tıklayınız. Bu bülümdeki alternetiflerin tamamı var olan şifrenizle ilgili bir işlem yapamaz, şifrenizi sıfırlayıp yeni şifrenizi size bildirmek amaçlıdır. Bunlardan sadece birisi veya hepsini kullanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz hatırlatma kaydı seçiminin başında bulunan kutucuğu işaretlediğinizde alt bölüm aktif hale gelir.

  • 1-Şifre Hatırlatma Sorusu ve Cevabı
  • Açılır menüden sorunuzu seçiniz.Sorunuzun cevabını alttaki kutucuğa yazınız. En alttaki Kullanıcı Hesabı (tam e-posta adresi) bölümüne e-posta hesabınızı,e-posta hesabınız henüz yoksa T.C. Kimlik numarası @anadolu.edu.tr olarak giriniz. Alttaki bölüme şifrenizi girip KAYDET butonuna basınız.Şifre değişikliğinin başarıyla gerçekleştiğini gösteren bir mesaj gözükecektir. Kaydınız tamamlanmıştır.

  • 2-İkincil E-Posta Adresi
  • anadolu.edu.tr veya aof.anadolu.edu.tr uzantılı olmayan kullandığınız ikincil bir e-posta adresini bu bölümden kaydederek daha sonra şifre sorunu yaşadığınızda kaydetiğiniz ikincil e-posta adresine yeni şifreniz gönderilir.

  • 3-Güvenilir Bilgisayar
  • Şifrenizi unuttuğunuzda, güvenli bir bilgisayardan bağlanarak öğrenmek istiyorsanız, aşağıya güvenli bilgisayarın IP numarasını giriniz. Eğer bilgisayarınızda dinamik veya yerel IP kullanıyorsanız, bu numara değişebilir veya uzak Internet bağlantılarında kullanılmaz. Eğer sabit IP numaranız yoksa bu seçeneği şifre hatırlatma hizmetimizde kullanamazsınız.