Slide #3 image

Tüm kişisel hesaplarınızda tek şifre

Birden fazla kişisel hesabı olan kullanıcılar şifre değiştirdiklerinde yeni şifre, kullanıcının tüm kişisel hesaplarına uygulanacaktır.
Bunun için 29 Eylül 2011 tarihinden sonra en az bir kez şifre değişikliği yapmalısınız.

Slide #3 image

Kalabalık gruplara kolayca toplu e-posta gönderin !!!


Kurum içi ve dışı kalabalık e-posta gruplarına e-posta göndermek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir yöntem geliştirdik. Dilediğiniz kadar grup oluşturabilir ve dilediğiniz kadar üye ekleyerek ( örneğin 100.000 ) kolayca tüm gruba e-posta gönderebilirsiniz.
Maillist hizmeti için tıklayınız.

Slide #3 image

Kişisel hesap bilgilerinize erişin.


Kişisel hesaplarınız ve bağlı e-posta adreslerini inceleyebilir, hesabınız üzerinde yapılmış geçmiş tarihli hareketleri görebilirsiniz.

Hesap bilgilerinizi görmek için tıklayınız.

Öğrenci internet hesapları


Anadolu Üniversitesi'ne kaydını yaptıran her öğrenci internet hesabı alabilir ve Üniversitemizin verdiği internet hizmetlerden faydalanabilir. Örneğin; AÖF büro-web hizmetleri, örgün öğrenci hizmetleri, e-posta hizmetleri vs.

Devamı...
NextPrev

E-posta ayarları (Öğrenci)


Desteklenen protokoller:

  • SMTP / POP3 / IMAP4
  • Outlook Web App (web üzerinden erişim)
  • Exchange ActiveSync (mobil cihazlar)

Not: Outlook Anywhere desteklenmemektedir.

SMTP ve POP3/IMAP ile e-posta hizmetlerimize ulaşan kullanıcılarımızın herşeyden önce en az bir kez WEB üzerinden oturum açarak posta kutularına erişmeleri gerekmektedir. Bunun mutlaka yapılması gerekmektedir, aksi takdirde POP3/IMAP4 aracılığıyla yeni posta kutularına erişemezler.

E-posta istemcinizde yapmanız gereken ayarları (sunucu, port, güvenlik vs.) öğrenmek için buradaki yardım konusunu inceleyebilirsiniz.

Microsoft Outlook 2010 ayarlarının nasıl yapıldığını buradan öğrenebilirsiniz, diğer uygulamalar için Microsoft yardım sayfalarını inceleyebiniz.