Slide #3 image

Tüm kişisel hesaplarınızda tek şifre

Birden fazla kişisel hesabı olan kullanıcılar şifre değiştirdiklerinde yeni şifre, kullanıcının tüm kişisel hesaplarına uygulanacaktır.
Bunun için 29 Eylül 2011 tarihinden sonra en az bir kez şifre değişikliği yapmalısınız.

Slide #3 image

Kalabalık gruplara kolayca toplu e-posta gönderin !!!


Kurum içi ve dışı kalabalık e-posta gruplarına e-posta göndermek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir yöntem geliştirdik. Dilediğiniz kadar grup oluşturabilir ve dilediğiniz kadar üye ekleyerek ( örneğin 100.000 ) kolayca tüm gruba e-posta gönderebilirsiniz.
Maillist hizmeti için tıklayınız.

Slide #3 image

Kişisel hesap bilgilerinize erişin.


Kişisel hesaplarınız ve bağlı e-posta adreslerini inceleyebilir, hesabınız üzerinde yapılmış geçmiş tarihli hareketleri görebilirsiniz.

Hesap bilgilerinizi görmek için tıklayınız.

Öğrenci internet hesapları


Anadolu Üniversitesi'ne kaydını yaptıran her öğrenci internet hesabı alabilir ve Üniversitemizin verdiği internet hizmetlerden faydalanabilir. Örneğin; AÖF büro-web hizmetleri, örgün öğrenci hizmetleri, e-posta hizmetleri vs.

Devamı...
NextPrev

Ortak e-posta yetki değişikliği nasıl yapılır?

Erişim yetkisinin kaldırılması

Ortak e-posta hesaplarını kullanan gerçek kişi hesaplarında birim değiştirme,işden ayrılma, emekli olma vb. gibi durumlarda veya birim amirlerince ortak e-posta hesabına erişim gerekliliği ortadan kalkması durumunda bu erişim ayrıcalıklarının kaldırılması istenirse, resmi yazı ile bu kişinin bilgileri ve erişim hakkı olduğu ortak e-posta hesabı BAUM müdürlüğüne bildirilerek yetkilerin kaldırılması sağlanır.

Örnek dosyayı kullanarak BAUM ortak e-posta hesabı erişim yetki iptali istediğinde bulunabilirsiniz.

Yeni bir kişiye erişim hakkı verilmesi.

Daha önce tanımlanmış bir ortak e-posta hesabına yeni bir gerçek kişi/kişiler erişim hakkı verilmesi durumunda da resmi yazı BAUM müdürlüğüne bildirilir.

Örnek dosyayı kullanarak BAUM ortak e-posta hesabı istediğinde bulunabilirsiniz.