Slide #3 image

Tüm kişisel hesaplarınızda tek şifre

Birden fazla kişisel hesabı olan kullanıcılar şifre değiştirdiklerinde yeni şifre, kullanıcının tüm kişisel hesaplarına uygulanacaktır.
Bunun için 29 Eylül 2011 tarihinden sonra en az bir kez şifre değişikliği yapmalısınız.

Slide #3 image

Kalabalık gruplara kolayca toplu e-posta gönderin !!!


Kurum içi ve dışı kalabalık e-posta gruplarına e-posta göndermek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir yöntem geliştirdik. Dilediğiniz kadar grup oluşturabilir ve dilediğiniz kadar üye ekleyerek ( örneğin 100.000 ) kolayca tüm gruba e-posta gönderebilirsiniz.
Maillist hizmeti için tıklayınız.

Slide #3 image

Kişisel hesap bilgilerinize erişin.


Kişisel hesaplarınız ve bağlı e-posta adreslerini inceleyebilir, hesabınız üzerinde yapılmış geçmiş tarihli hareketleri görebilirsiniz.

Hesap bilgilerinizi görmek için tıklayınız.

Öğrenci internet hesapları


Anadolu Üniversitesi'ne kaydını yaptıran her öğrenci internet hesabı alabilir ve Üniversitemizin verdiği internet hizmetlerden faydalanabilir. Örneğin; AÖF büro-web hizmetleri, örgün öğrenci hizmetleri, e-posta hizmetleri vs.

Devamı...
NextPrev

Yeni e-posta adresi oluştur


Anadolu Üniversitesi Internet hesabınız var ve henüz üniversitemizden herhangi bir e-posta hesabı almadıysanız, kendiniz için e-posta hesabı oluşturup kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer internet hesabınız yoksa nasıl alabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Yeni e-posta adresi oluşturma işlemine başlamadan önce geçerli şifrenizin, şifre politikamızda belirtilen kural ve kısıtlamalara uygun olduğundan emin olmalısınız. Şifre politikamıza uygun olmayan şifreyle deneyeceğiniz e-posta oluşturma işlemi başarılı olmayabilir. Ayrıntılı bilgiyi Şifre Değişikliği sayfamızda bulabilirsiniz

E-posta hesabı oluşturma işlemine başlamak için aşağıdaki alanları doldurup DEVAM ET tuşuna basınız.


TC Kimlik Numarası:


Şifre: